Цървена звезда преживя кошмарна вечер в Глазгоу! Сръбският тим загуби

...
Цървена звезда преживя кошмарна вечер в Глазгоу! Сръбският тим загуби
Коментари Харесай

Сръбската емоция: Футболист на "Звезда" изпсува, а треньорът го разцелува


" Цървена звезда " претърпя кошмарна вечер в Глазгоу! Сръбският отбор загуби с 0:3 от " Рейнджърс " в първи мач от осминафиналите на Лига Европа, а по време на тези 90 минути претърпя два анулирани гола поради засади и изпусната дузпа на Александър Катай.

Всички в белграския гранд реагираха прочувствено на резултата и това се видя по време на конференцията след мача.



Един от изявените футболисти на " Звезда " - Александър Драгович, несъзнателно изпсува, до момента в който обясняваше преимуществото на противника. " Знаехме, че са огромен тим, имат капитан, който центрира добре... *** не беше никак елементарно ", съобщи австрийският национал.

Треньорът Деян Станкович, който седеше до него, реагира незабавно и му направи забележка: " Не псувай! ".

Снимка: Reuters


Драгович се усети, само че към този момент беше късно. Докато се извиняваше, наставникът го придърпа и го целуна бащински по главата.

" Цървена звезда " ще одобри своя противник, сдобил се с удобна преднина, на 17 март в Белград, като ще разчита и на поддръжката на почитателите по трибуните на стадион " Райко Митич ".

За да научите първи най-важното, изтеглете приложението на bTV Новините за и!

Бъдете с нас и във и!
Източник: btvnovinite.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР