Царско село завърши 1:1 (1:0) срещу гостуващия втородивизионен Миньор Перник.Софиянци

...

Царско село и Миньор не се победиха в контрола

Царско село приключи 1:1 (1:0) против гостуващия втородивизионен Миньор Перник.Софиянци откриха резултата в 33-ата минута, когато Емануил Манев вкара след асистенция от ляво на Ивайло Марков.
Гостите съумяха да изравнят в 70-ата минута, когато Янко Сандански стреля от границата на наказателното поле, топката рикошира и заблуди Джони Пласид.

В състава на домакините се завърнаха двама играчи след дълго лекуване на травми. През второто полувреме в игра влязоха Стефан Христов, който претърпя интервенция преди няколко седмици, както и Густаво Карбониери. Бразилският бранител изигра първи минути от края на януари, когато скъса предни кръстни връзки по време на подготовката в Кипър.

Съставът на Царско село: Михаил Иванов, Божидар Васев, Луис Педро, Ивайло Марков, Иван Бандаловски, Лъчезар Балтанов, Борис Галчев, Емануил Манев, Християн Чипев, Дилан Мертенс, Мирослав Будинов (Джони Пласид, Мартин Кавдански, Густаво Карбониери, Делян Георгиев, Мартин Попов, Стефан Христов, Тома Ушагелов)