Царско село загуби с 1:2 предпоследната си контролната среща срещу

...

Марек изненада Царско село в края

Царско село загуби с 1:2 предпоследната си контролната среща против Марек. Гостите от Дупница поведоха в края на първото полувреме и вкараха надвит гол в последната минута.

Царско село стартира мощно мача и пропусна няколко чисти голови положения. Първо в 12-ата минута Алесандро Мартела бе покрай гола, само че бранител на дупничани мазета от голлинията. Само 3 минути по-късно Седрик Коломбо стреля мощно от чиста позиция, вратарят мазета, топката попадна у Масела, който я вкара, само че реферът маркира засада.
 Марек и Етър не се победиха

Двата тима приключиха 1:1

Само минута по-късно Венци Христов уцели гредата.

Първата добра опция за Марек бе в 32-ата минута, когато Иван Дерменджиев мазета шут на Георги Божилов.

В последната минута на първото полувреме гостите извършиха ъглов удар. Антонио Арсов смъкна топката с глава и Росен Йорданов съумя да я бутне в мрежата за 0:1.

В началото на второто полувреме още веднъж имаше напън на Царско село, които накараха гостите да се приберат в своята половина.

В 61-ата минута Седрик Каломбо проби рисково, центрира паралелно на вратата, само че Масела и Андрей Йорданов се разминаха с топката.

В 80-ата минута резултатът стана 1:1. Копола стреля мощно, стражът на Марек мазета, Юсуфа Яфа насочи топката към мрежата, само че бранител на гостите доближи до нея и я мазета, само че Каломбо се добра до нея и изравни.

В 90-ата минута гостите вкараха надвит гол. След центриране отляво Димитър Ненчов с глава съумя да насочи топката във вратата на Дерменджиев.

Последната контрола на Царско село ще бъде във вторник против Левски на стадион " Георги Аспарухов ".