Царско село загуби с 1:2 предпоследната си контролната среща срещу

...

Царско село загуби от Марек в контрола

Царско село загуби с 1:2 предпоследната си контролната среща против Марек.

Гостите от Дупница поведоха в края на първото полувреме и вкараха надвит гол в последната минута.

Царско село стартира мощно мача и пропусна няколко чисти голови положения. Първо в 12-ата минута Алесандро Мартела бе покрай гола, само че бранител на дупничани мазета от голлинията. Само 3 минути по-късно Седрик Коломбо стреля мощно от чиста позиция, вратарят мазета, топката попадна у Масела, който я вкара, само че реферът маркира засада.

Само минута по-късно Венци Христов уцели гредата.

Първата добра опция за Марек бе в 32-ата минута, когато Иван Дерменджиев мазета шут на Георги Божилов.
В последната минута на първото полувреме гостите извършиха ъглов удар. Антонио Арсов смъкна топката с глава и Росен Йорданов съумя да я бутне в мрежата за 0:1.

В началото на второто полувреме още веднъж имаше напън на Царско село, които накараха гостите да се приберат в своята половина.

В 61-ата минута Седрик Каломбо проби рисково, центрира паралелно на вратата, само че Масела и Андрей Йорданов се разминаха с топката.

В 80-ата минута резултатът стана 1:1. Копола стреля мощно, стражът на Марек мазета, Юсуфа Яфа насочи топката към мрежата, само че бранител на гостите доближи до нея и я мазета, само че Каломбо се добра до нея и изравни.

В 90-ата минута гостите вкараха надвит гол. След центриране отляво Димитър Ненчов с глава съумя да насочи топката във вратата на Дерменджиев.

Последната контрола на Царско село ще бъде във вторник против Левски на стадион „ Георги Аспарухов “.

ЦАРСКО СЕЛО – МАРЕК 1:2
0:1 Росен Йорданов 45, 1:1 Седрик Каломбо 80, 1:2 Димитър Ненчов (90)

ЦАРСКО СЕЛО: Иван Дерменджиев, Мартин Кавдански, Пламен Крумонв, Алесандро Мартела, Давиде Виторини, Пиер Зебли, Валентино Пулиезе, Седрик Каломбо, Реди Каса, Давиде Масела, Венцислав Христов (Николай Николаев, Алесандро Копола, Фелипе Ронкети, Андрей Йорданов, Лукас Мартинс, Юсуфа Яха, Михаил Младжов, Станислав Станев)

МАРЕК: Костадин Костадинов, Иван Каладжийски, Румен Гьонов, Антонио Арсов, Милан Иванов, Росен Йорданов, Даниел Георгиев, Димитър Илиев, Евгений Илиев, Симеон Димитров, Георги Божилов (Пламен Младенов, Стивън Ангелов, Димитър Ненчов, Кристиян Любенов, Анжело Кючуков, Иван Влахов, Петьо Иванов, Радослав Михайлов)
Източник: novinata.bg