Царско село продължава победния си похов във Втора лига. Футболистите

...

Пълен актив: Царско село продължава без грешка

Царско село продължава победния си похов във Втора лига. Футболистите на Никола Спасов записаха четвърта поредна победа във втория ешелон. Отборът от квартал " Драгалевци " надделя с 2:1 Локомотив (Горна Оряховица) и ще резервира едноличното си водачество в групата.

В воин за Царско село се трансформира русенският изпълнител Георги Минчев. Бившият състезател на Литекс означи и двете попадения във вратата на Евгени Александров, като първото бе от дузпа в 16-ата минута. Само четири минути по-късно Минчев направи 2:0.
 Царско село - Локомотив (Горна Оряховица) @@@

В 28-ата минута обаче Тихомир Трифонов понижи резултата и сложи успеха на домакините под подозрение. След почивката голмайсторът на Царско село можеше да се регистрира и с асистенция, откакто изведе Китан Василев на чиста позиция. Стражът Александров обаче избави ситуацията с тъкмо интервенция. Момчетата на Никола Спасов имаха искания за още една дузпа, само че реферът Димитър Димитров реши, че такава няма и мачът завърши при 2:1 за водача във Втора лига.

Царско село - Локомотив (ГО) 2:1