Трябваше да стигна до шестия етаж, но още на стълбите

...
Трябваше да стигна до шестия етаж, но още на стълбите
Коментари Харесай

Оперираха По Спешност Проф. Божидар Димитров!

Трябваше да стигна до шестия етаж, само че още на стълбите на втория се задъхах. Една жена ме е видяла и незабавно извика кола за спешна помощ “, съобщи професорът.

„ Приеха ме в болница. Професор Иво Петров ми направи бърза и рутинна интервенция. Лятото си сложих стенд на сърцето. Оказа се, че в този момент имам дребен проблем с него, само че към този момент всичко е наред “, посочи проф. Димитров от болничното легло.

Той изрично съобщи, че към този момент се усеща по-добре и още на следващия ден ще бъде изписан от лечебното заведение.
Източник: bradva.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР