Оперираха По Спешност Проф. Божидар Димитров!
Трябваше да стигна до шестия етаж, само че още на стълбите на втория се задъхах. Една жена ме е видяла и незабавно извика кола за спешна помощ “, съобщи професорът.
„ Приеха ме в болница. Професор Иво Петров ми направи бърза и рутинна интервенция. Лятото си сложих стенд на сърцето. Оказа се, че в този момент имам дребен проблем с него, само че към този момент всичко е наред “, посочи проф. Димитров от болничното легло.
Той изрично съобщи, че към този момент се усеща по-добре и още на следващия ден ще бъде изписан от лечебното заведение.
„ Приеха ме в болница. Професор Иво Петров ми направи бърза и рутинна интервенция. Лятото си сложих стенд на сърцето. Оказа се, че в този момент имам дребен проблем с него, само че към този момент всичко е наред “, посочи проф. Димитров от болничното легло.
Той изрично съобщи, че към този момент се усеща по-добре и още на следващия ден ще бъде изписан от лечебното заведение.
Източник: bradva.bg
КОМЕНТАРИ




