Трябваше да изпратим Боби Михайлов, за да видим сладката Борислава

...
Трябваше да изпратим Боби Михайлов, за да видим сладката Борислава
Коментари Харесай

Боби умря. Да живее Борислава!

Трябваше да изпратим Боби Михайлов, с цел да забележим сладката Борислава - дъщеричката на Николета Лозанова и сина му Ники. Момиченцето, което е на малко повече от година и половина, е и единствената досега внучка на някогашния началник на БФС, който си отиде без време преди няколко дни на 63-годишна възраст. 

Легендарният вратар даже сантиментално беше изпратен с с обичаното плюшено мече на внучката си.

Николета Лозанова написа трогателен пост в обществените мрежи часове след кончината на свекъра си. " Борислава носи твоето име и носи твоята светлина. И всякога, когато я погледна, виждам теб! Ти оставаш с нас. Завинаги! ", написа тъгуващата брачна половинка на сина на Боби Михайлов.

Сега половинката на някогашния вратар на Левски сподели потвърждението на думите си, че Борислава е " одрала кожата " на именития си дядо. 

Виждаме внучето на Боби Михайлов, облечено спортно, да прави смели крачки, разхождайки се пред фотообектива на мама. 



Боби беше заровен с мече от внучката
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР