Да се готвят ли софиянци за нова транспортна стачка?
Трябва ли София да се готви за стачка в превоза? Този въпрос разяснява основният икономист на КНСБ Любослав Костов.
От синдиката през днешния ден са разговаряли с финансовия министър Георги Клисурски.
И добави, че е говорено също за БДЖ, за НКЖИ, за Български пощи.
„ Надявам се да има позитивна развръзка в идващите 7 дни ”, сподели Костов.
„ Няма да споделям в този момент дали ще вършим митинги или стачки, защото незабавно ще се политизира, както предходната година ”, добави той.
Цените на стоките и услугите
„ Трябваше да имаме бюджет. Ако имахме, щяхме да имаме и пари, и потенциал, и запаси ”, счита синдикалистът.
Източник: novini.bg
КОМЕНТАРИ




