Трябва ли София да се готви за стачка в транспорта?

...
Трябва ли София да се готви за стачка в транспорта?
Коментари Харесай

Да се готвят ли софиянци за нова транспортна стачка?

Трябва ли София да се готви за стачка в превоза? Този въпрос разяснява основният икономист на КНСБ Любослав Костов.

От синдиката през днешния ден са разговаряли с финансовия министър Георги Клисурски.

И добави, че е говорено също за БДЖ, за НКЖИ, за Български пощи.

„ Надявам се да има позитивна развръзка в идващите 7 дни ”, сподели Костов.

„ Няма да споделям в този момент дали ще вършим митинги или стачки, защото незабавно ще се политизира, както предходната година ”, добави той.

Цените на стоките и услугите

„ Трябваше да имаме бюджет. Ако имахме, щяхме да имаме и пари, и потенциал, и запаси ”, счита синдикалистът.

Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР