Трябва да спре държавата да се управлява от слухове и

...
Трябва да спре държавата да се управлява от слухове и
Коментари Харесай

Асен Василев: Радев да не прави партия, в разрез е с Конституцията

Трябва да спре страната да се ръководи от клюки и институциите да си влязат в ролята. Това съобщи финасовият министър Асен Василев пред медиите по отношение на следващия рунд сред държавния глава Румен Радев и Делян Пеевски.

Ако има някакви сигнали и нещо за следствие, институциите би трябвало да стартират да си правят работата, желае финансовият министър. През престрелки и недомлъвки, по мнението му, няма да имаме естествена страна.

Относно възможна президентска партия финансист номер едно сподели, че мощно се надява Румен Радев да не направи собствен план, тъй като това е в несъгласие с Конституцията.

Радев е човек на достойнството, на закона и очевидно точно това не може сглобката да му елементарни
Нямам терзания - по този начин той отговори на въпрос относно подадените от Българска социалистическа партия сигнали срещу служебната власт, в която и той е бил министър.

Силно поддържам промяна в службите, каза още Асен Василев. Отново той сподели, че способените органи би трябвало да си свършат работата по всички сигнали, иначе това ще е роман по картинка, по думите му.

Текат диалозите между Николай Денков и Мария Габриел за ротацията. Той чака относително дребни смени в ръководството. Официално Асен Василев не е получавал оферта за вицепремиер. Няма да има структурни промени в кабинета, излиза наяве от коментара му. Василев е за безплатно обучение, но против обвързване приключилите да работят в страната.

 
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР