Трябва да се търсят решения. Те не са лесни тези

...
Трябва да се търсят решения. Те не са лесни тези
Коментари Харесай

Борисов: Радев нека си хвърчи да харчи парите на народа, а ние ще работим в НС

„ Трябва да се търсят решения. Те не са лесни тези решения, тъй като има съвършено подписани контракти – в това ги бива в президентството, и мъчно се скапват “, сподели водачът на ГЕРБ Бойко Борисов в коментар на контракта с „ Боташ “. Бившият министър председател уточни, че към този момент има насъбрани над половин милиард.

„ При всяка среща разисквам какво може да се направи с контракта с „ Боташ “ и резултат няма, тъй като договорът им е съвършен и в случай че по този начин продължава, би трябвало да влезем в съда за арбитраж “, разясни Борисов.

Лидерът на ГЕРБ бе безапелационен, че президентът Румен Радев „ не е прочел какво сме говорили тук с вас “.

„ Той обвързва няколко тематики дружно. Аз говорех за непродуктивността на неговите пътувания – екзотични, за стотици хиляди левове, които след това не носят нищо за страната “, добави той и акцентира, че в случай че Радев се върне с още някой контракт като „ Боташ “, ще е още по-лошо.

„ Нека си пътува, да хвърчат, да харчат парите на данъкоплатците – имат право и Киселова, и той, ние ще работим в Народното събрание, те дано си хвърчат “, сподели още Борисов.

Относно процедурата за нов основен секретар на Министерство на вътрешните работи, стана ясно, че ГЕРБ ще направи своето предложение пред премиера Росен Желязков.

Ще предложа основен секретар, съобщи Борисов.

Попитан дали се разискват имена, той отговори: „ Това е работа на премиера. Питайте Желязков, като стана министър председател отново аз, ще питате мен. Когато желая ще стана отново “, заяви БГНЕС.

Лидерът на ГЕРБ напомни, че по време на националната конференция на партията в Пловдив преди седмица персонално е защитил Даниел Митов.

Снимка: Димитър Кьосемарлиев, Bulgaria ON AIR

Източник: vijti.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР