Трудностите далече у дома продължиха за Манчестър Юнайтед, след като

...
Трудностите далече у дома продължиха за Манчестър Юнайтед, след като
Коментари Харесай

Тен Хаг: Шампионската лига е нашият живот

Трудностите надалеч вкъщи продължиха за Манчестър Юнайтед, откакто " алените дяволи "  претърпяха нова загуба като посетител на Уест Хем в последния си мач. Тимът на Ерик загар Хаг вече има осем загуби като посетител този сезон, като единствено една точка го разделя от безконечния противник Ливърпул с четири оставащи мача. Нидерландският експерт е наясно с нуждата да приключи мощно сезона, защото неговия отбор се придържа към четвъртото място в таблицата, само че дава признаци на уязвимост в последните мачове.

" Трябва да продължим и би трябвало да покажем темперамент. Това са единствено четири мача и имате потребност от сила. В главата ти е, гледай да не е в краката ти. Пригответе се за игрите, чиста глава, сила, фокус и тръгвайте. Казах на играчите да не се самосъжаляват. Искаме да сме в Шампионската лига, този шампионат е нашият живот и тогава би трябвало да страдате и да се жертвате, само че най-много би трябвало религия. Както преди малко споделих в съблекалнята, че сме позволили неточност, само че би трябвало да се съберем и да се фокусираме ", съобщи Ерик загар Хаг.

Сериозна неточност на Давид де Хеа докара до това, че още скъпи точки безусловно се изплъзнаха сред пръстите на Юнайтед против Уест Хем, като испанският вратар, който записа исторически 540-и мач за " алените дяволи ", не съумя да ресурси вратата си без попадение.
Източник: gong.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР