Трима от пострадалите при тежката катастрофа с автобус на градския

...
Трима от пострадалите при тежката катастрофа с автобус на градския
Коментари Харесай

ТЕЖКА КАТАСТРОФА НА ЧЕЛОПЕШКО ШОСЕ

Трима от потърпевшите при тежката злополука с рейс на градския превоз в петък вечерта остават в тежко положение. Общо 8 души се лекуват в няколко столични лечебни заведения. Жертвите станаха 4, откакто през вчерашния ден починаха двама от тежко ранените.

В хода на следствието стана ясно, че е имало гонка сред двете коли, взели участие в случая, като са се движили с над 150 км/ч. Шофьорите са с книжки, издадени в Чехия, където не се изисква главно обучение за удостоверение за ръководство на МПС.

Имат стаж по към година зад кормилото, само че към този момент имат регистрирани нарушавания на пътя. Ще се ревизира и имущественото им положение, тъй като са с ниски приходи, само че показват разточителен метод на живот. Има и данни, че гравитират към групата на " Калашниците " от Ботунец, които се занимават със сводничество.
Източник: bnt.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР