Трима от чужденците в ЦСКА-София получиха почивка преди края на

...
Трима от чужденците в ЦСКА-София получиха почивка преди края на
Коментари Харесай

ЦСКА-София без девет играчи за мача с Берое

Трима от чужденците в ЦСКА-София получиха отмора преди края на сезона и към този момент отпътуваха за родните си места. Португалецът Рубен Пинто, който означи победното попадение в последната минута против Левски, е осъден поради насъбрани жълти картони и няма да бъде разполагаем на Христо Янев за последния мач против Берое, поради което беше освободен и се прибра в Португалия. Неговия съотечественик Тиаго Родригес също отпътува за родината си.

 Левски - ЦСКА-София част IV @@@

Той стана татко на момче на 9 май, а треньорският щаб реши, че полузащитникът заслужава спомагателна отмора след мощния сезон, който изигра с аления екип. Едвин Джеси отпътува за Гана, откакто получи повиквателна за националния тим.

Гана ще изиграе две другарски срещи - на 30 май против Япония и на 7 юни против Исландия. Всички останали състезатели, с изключение на контузените Фернандо Каранга, Георги Китанов, Александър Дюлгеров, Укра и Станислав Манолев, както и санкции поради насъбрани картони Стойчо Атанасов, ще могат да вземат присъединяване в последния мач за сезона против Берое.
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР