Трима мъже бяха убити край хижа Петрохан“ след опожаряване на

...
Трима мъже бяха убити край хижа Петрохан“ след опожаряване на
Коментари Харесай

КОШМАРЪТ в „Петрохан“! Мистерията около смъртта на тримата мъже се разплита!?

Трима мъже бяха убити край хижа „ Петрохан “ след опожаряване на постройката. По случая тече следствие на полицията и прокуратурата, като съгласно неофициални данни тримата са простреляни. Районът е отцепен, а се търсят и други лица, свързани с нещастието.

Сигнал за случая е подаден на телефон 112 от майката на един от починалите, откакто не съумяла да се свърже със сина си.

Според неофициални данни, тримата са простреляни, като един от тях е съумял да се обади на майка си и да намекне за идното си ликвидиране.

Първоначално се е съобщавало за четирима души в региона, само че на място са открити единствено три тела, намиращи се наоколо до изгорялата сграда, а не в самата постройка. В понеделник регионът беше отцепен на огромен периметър и достъпът беше строго стеснен.

Кметът на село Гинци Георги Тодоров, чиято територия обгръща хижата, съобщи, че е участвал още при започване на интервенцията.

По думите му първи са влезнали чиновници на ДАНС, следвани от криминалисти от София, Областната дирекция на Министерство на вътрешните работи, полицията в Годеч и екипи на пожарната.

„ Трите тела бяха простреляни в региона на главата. Имаше и пострадвания в резултат на пожара. Открити са три револвера, една карабина и огромно количество гилзи “, сподели Тодоров.

Причината за гибелта и последователността на събитията ще бъдат открити от специалистите.

По думите на кмета мъжете са живеели непрекъснато в хижата, където са обитавали общо сред осем и 10 души. В момента се търсят други лица, като се ревизират данни за един или двама души, които са напуснали региона и се насочили към Бургас. Те се считат за съдружници на починалите.

Кметът персонално е разпознал жертвите. Единият е бил главният отговорник на хижата и е представян като притежател на обекта, подписвайки документи при инспекции от институции. Вторият е бил прочут на кмета по физиономия, а третият не е бил разпознат на място, защото тялото му е било мощно обгоряло.

Хижата е била със засилена защита – огради, бариери, камери и наблюдаване с техника, в това число дронове. Мъжете твърдели, че „ опазват горите и околната среда “, като постоянно спирали туристи и локални поданици, желали документи за идентичност и ограничавали достъпа до региона.

Според кмета е зародил пожар, който в началото е бил сподавен, само че по-късно се е възобновил, наложило се е пожарната да се намеси наново. Вътре са открити и изгорели кучета, за които се допуска, че са били затворени в постройката.

Както SafeNews съобщи, по непотвърдена информация край труповете е имало огнестрелно оръжие

Предстои да се откри с каква активност са се занимавали тези хора и с каква цел е населявана хижата.

ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ – полицията с РАЗКРИТИЯ за трите натрупа край „ Петрохан “: Извършено е ликвидиране – простреляни са в главата! (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)

Източник: NOVA

Още вести четете в: България, Крими & Темида, Темите на деня За още настоящи вести: Последвайте ни в Гугъл News
Източник: safenews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР