Кървава драма в Луковит: Бандит закла двама в общежитие, ужасено момиче почина след скок от терасата
Трима души са изгубили живота си след драматичен случай в общежитие в Угърчин, оповестява Нова телевизия, базирайки се на свои източници. Сигналът за случилото се е подаден през нощта на телефон 112.
По първична информация жертвите са две дами и един мъж. Данните сочат, че до нещастието се е стигнало след спор сред няколко души, намиращи се в постройката.
Според предварителната информация разногласието е бил обвързван с персонални връзки и любовен триъгълник. В разгара на абсурда някогашен пандизчия е нападнал с нож пълнолетна жена и мъж, които са били на място. Двамата са умряли в резултат на нанесените им пострадвания.
Свидетел на случилото се е станало 15-годишно момиче. По данни от следствието, откакто е видяло нападението, то е скочило от тераса на постройката. Към момента информацията сочи, че момичето не е било обект на принуждение, а е умряло в резултат на тежките контузии от рухването. Според източници то е страдало от епилепсия.
След сигнала на място неотложно са изпратени екипи на полицията и Спешна помощ. Заподозреният за нападението е арестуван и с него се правят процесуално-следствени дейности.
Общежитието се употребява за настаняване на хора в затруднено обществено състояние. Разследването продължава, като занапред ще се обясняват точните взаимоотношения сред участниците в трагичния случай и всички условия към случая.
По първична информация жертвите са две дами и един мъж. Данните сочат, че до нещастието се е стигнало след спор сред няколко души, намиращи се в постройката.
Според предварителната информация разногласието е бил обвързван с персонални връзки и любовен триъгълник. В разгара на абсурда някогашен пандизчия е нападнал с нож пълнолетна жена и мъж, които са били на място. Двамата са умряли в резултат на нанесените им пострадвания.
Свидетел на случилото се е станало 15-годишно момиче. По данни от следствието, откакто е видяло нападението, то е скочило от тераса на постройката. Към момента информацията сочи, че момичето не е било обект на принуждение, а е умряло в резултат на тежките контузии от рухването. Според източници то е страдало от епилепсия.
След сигнала на място неотложно са изпратени екипи на полицията и Спешна помощ. Заподозреният за нападението е арестуван и с него се правят процесуално-следствени дейности.
Общежитието се употребява за настаняване на хора в затруднено обществено състояние. Разследването продължава, като занапред ще се обясняват точните взаимоотношения сред участниците в трагичния случай и всички условия към случая.
Източник: lupa.bg
КОМЕНТАРИ




