Трима души са загинали при катастрофа на магистрала в източната

...
Трима души са загинали при катастрофа на магистрала в източната
Коментари Харесай

Български бус катастрофира в Унгария, жертви и ранени

Трима души са починали при злополука на автомагистрала в източната част на Унгария, заяви унгарският вестник Hungary Today. Говорител на локалната полиция посочи, че случаят се е случил сред микробус с български регистрационни номера и полски камион, съобщи NOVA.

Към момента не е открито какви са аргументите, довели до злополуката, която е станала в ранните часове на вторник. Жертвите – две дами и един мъж, са пътували в българския микробус.

Тяхната народност към момента не е конкретизирана.

Останалите пасажери в микробуса са настанени в болница.



Медиците разясняват, че мъж на междинна възраст, който е получил тежки пострадвания на лицето и гърдите, е настанен в интензивно поделение в сериозно положение. Приет е още един човек, който има пострадвания на бедрената кост, само че няма заплаха за живота му.

Horrible accident near the town of Biharkeresztes
- https://t.co/39FlfTgPmN
— Daily News Hungary (@DNewsHungary) July 25, 2017
Със съществени контузии,

в това число мозъчна, в болница са настанени още двама души. Други двама са диагностицирани с леки пострадвания.
Източник: vesti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР