При катастрофа край Приморско пострадаха трима души
Трима души са потърпевши при злополука край Приморско, оповестиха от Областната дирекция на Министерство на вътрешните работи в Бургас. Инцидентът е станал към 13:00 часа на пътя Бургас - Приморско, при отбивката за плаж Перла, написа Дарик.
За осъществяването на оглед правата е била затворена за малко. На място са били изпратени две коли за спешна помощ, прецизираха от полицията.
За осъществяването на оглед правата е била затворена за малко. На място са били изпратени две коли за спешна помощ, прецизираха от полицията.
Източник: marica.bg
КОМЕНТАРИ




