Трима души са откарани в Шуменската болница след катастрофа между

...
Трима души са откарани в Шуменската болница след катастрофа между
Коментари Харесай

Трима души са в болница след тежка катастрофа между два автомобила в Шумен

Трима души са откарани в Шуменската болница след злополука сред два автомобила на бул. “Симеон Велики ” в града, оповестиха от пресцентъра на Областната дирекция на Министерство на вътрешните работи.

Лек автомобил се е блъснал в друга кола и е паднал от към три метра като е спрял в мебелен магазин на булеварда. Към мястото на пътното произшествие са ориентирани екипи на полицията, пожарната и незабавна помощ.

Общо 33-ма неправоспособни водачи са открити да ръководят моторни транспортни средства при осъществени инспекции през март в област Шумен. Регистрирани са 42 пътнотранспортни катастрофи, от които пет тежки с петима ранени.
Източник: bnt.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР