Трима депутати от "Прогресивна България" подадоха оставки - двама от тях стават областни управители
Трима депутати от " Прогресивна България " – Илко Илиев, Марио Смърков и Крум Неделков - са подали оставки от Народното събрание. Очаква се Народното събрание да гласоподава прекратяването на техните компетенции.
Илко Илиев влезе от листата на обединението в 28 МИР Търговище, Марио Смърков и от 3 МИР Варна, а Неделков - от 27 МИР Стара Загора. Първите двама са назначени за регионални шефове - надлежно на Търговище и Варна. По наша информация Крум Неделков евентуално ще стане зам.- министър.
Илко Илиев влезе от листата на обединението в 28 МИР Търговище, Марио Смърков и от 3 МИР Варна, а Неделков - от 27 МИР Стара Загора. Първите двама са назначени за регионални шефове - надлежно на Търговище и Варна. По наша информация Крум Неделков евентуално ще стане зам.- министър.
Източник: zonanews.bg
КОМЕНТАРИ




