Жестока трагедия в Пловдив: 3-годишно дете издъхна в медицински център
Тригодишно дете е умряло тази заран в медицински център – Диагностично-консултативен център „ Изток “ в Пловдив, оповестиха от полицията. Сигналът за трагичния случай е подаден на телефон 112 към 9:30 часа.
По първична информация родителите са завели детето в здравното заведение, където е било признато от персоналния му доктор. Медикът неотложно е почнал да оказва първа помощ и е повикал екип на Спешна помощ. Въпреки подхванатите дейности детето е умряло.
Аутопсия ще откри повода
Към момента аргументите за гибелта не са известни. Предстои да бъде осъществена съдебномедицинска аутопсия, която да откри какво е довело до съдбовния излаз. По случая е формирано досъдебно произвеждане.
Диагностично-консултативен център „ Изток “ обслужва жителите на пловдивските квартали „ Изгрев “ и „ Столипиново “.
Разследващите следва да изяснят всички условия към трагичния случай, както и здравословното положение на детето преди постъпването му в лечебното заведение.
Източник: Министерство на вътрешните работи, Lupa.bg
Още вести четете в: Крими & Темида За още настоящи вести: Последвайте ни в Гугъл News




