Пет пътни инцидента вчера в Пиринско, трима ранени и един загинал
Три пътни случая станаха тази нощ в Пиринско, ранени са трима, няма заплаха за живота им, съобщи кореспондентът на БГНЕС за района.
В 19.40 ч. нощес става злополука на пътя Сандански-Петрич. При разклона за с. Старчево се блъскат два леки автомобила, ранена е 61-годишна жена от Старчево, Лидия Д. е с комоцио.
В 20.50 в град Банско автомобил блъска 27-годишен пешеходец, случаят е станал пред хотел „ Стражите ”. Водачът на автомобила е закарал потърпевшият, който е турски жител, до болнично заведение. Пострадалият е с фрактура на подбедрицата.
В 23.40 на пътя с. Плоски-Е-79 лек автомобил излиза от пътя и се прекатурва в канавка. При случая е потърпевшо 18-годишно момиче от Плоски, което е с контузно-разкъсна рана на главата и мозъчно разтърсване. И тримата потърпевши са без заплаха за живота.
С вечерните произшествия, пътно-транспортните произшествия за през вчерашния ден са общо пет, има умрял.
В 11.20 през вчерашния ден на ул. в град Сандански 29-годишен лидер на товарен автомобил МАН от Благоевград при маневра на заден ход блъска 70-годишния Марин П., който умира на място.
Пътен случай стана в 16.20 през вчерашния ден на пътя Гоце Делчев-Банско. Товарен автомобил излезе от пътя и се озова зад подпорна стена. За благополучие при този случай няма потърпевши. /БГНЕС
Източник: bgnes.com
КОМЕНТАРИ




