Три отбора продължават засега без загуба в предварителна група В

...

Три отбора без загуба на Изток във Висшата лига

Три тима не престават към този момент без загуба в предварителна група В от втората ни група по волейбол при мъжете Висшата лига, която обгръща тимовете от Югоизточна България.

След втория кръг обстановката е много забавна, като ще има оспорвана битка за челото. Два тима са без без проваляне, а третият – Виктория Волей играе през днешния ден втория си мач от кръга.

Така отличник е Дунав (Русе) с две чисти победи. Във втория кръг русенци надиграха като посетители Попово 09 с 3:0 гейма и имат в актива си 6 точки и са без изгубен гейм.

На втора позиция е отборът на Дея Волей (Бургас), който в този кръг надигра също като посетител Строител (Пловдив) с 3:1 гейма. Така отборът от Бургас има 6 точки и един изгубен гейм.

Трети са волейболистите от Виктория Волей с една чиста победа, като в днешния ден гостуват на Черноморец (Бяла), а при чист триумф, могат да създадат разбъркване в подреждането.