Три мача от осмия кръг се играха в Серия А

...

Много голове в ранните неделни мачове в Серия А

Три мача от осмия кръг се играха в Серия А този следобяд. Два мача приключиха без победител, а Аталанта завоюва безапелационно в Емполи.

Дженоа съумя да избегне провалянето от Сасуоло, който имаше преимущество с 2:0 след 20 минути игра в Генуа след попадения на Скамака в 17-та и 20-та минута. " Грифоните " съумяха да се избави от проваляне, посредством Дестро в 27-а и Васкес в 90 -ата минута, които изравниха резултата.

Удинезе и Болоня означиха по един гол и завоюваха по една точка. Удинезе игра с състезател по-малко от 38 минути, заради изпъждане на Перейра. Болоня се възползва в 67-ата минута посредством Бероу, 15 минути по-късно изравни Бето.

Йосип Иличич вкара два гола при успеха на Аталанта с 4:1 над Емполи. Вити уцели личната си мрежа, а четвъртият гол за бергамаските вкара Сапата. Голмайсторът за Емполи беше Ди Франческо.
Източник: fakti.bg