Три катастрофи за един час в Старозагорско, има пострадали
Три произшествия са станали в границите на един час в Старозагорско през вчерашния ден, оповестиха за ФОКУС от ОДМВР-Стара Загора.
На 27 май, към 18.45 часа, на Автомагистрала " Тракия " /км195+000/, е настъпило пътнотранспортно произшествие. По първична информация, случаят е сред л.а. " Тойота ", ръководен от 25-годишна жена и влекач " Скания " с прикачено към него полуремарке, ръководен от 38-годишен мъж. Водачката е откарана от екип на ЦСМП в болница в Стара Загора, където е прегледана и освободена. Двамата водачи са тествани за приложимост на алкохол, регистрирани са негативни резултати. В бранш " Пътна полиция " са формирани акт за открито административно нарушаване и протокол за ПТП с потърпевшо лице.
Около 18.50ч., по път II-66, км118+300 (с. Мирово), е настъпило пътнотранспортно произшествие. По първична информация се е движил мотоциклет " Сузуки ", ръководен от 26-годишен мъж, като по време на придвижване пътничка на мотоциклета – 22-годишна жена паднала от транспортното средство. Тя е превозена от ФСМП-Чирпан в болница в Стара Загора, където е настанена за лекуване без заплаха за живота. Водачът е тестван за приложимост на алкохол, регистриран е негативен резултат. В РУ-Чирпан е формирано досъдебно произвеждане под надзора на Районна прокуратура-Стара Загора.
Около 19:15 ч., по черен път в Община Казанлък, северно от язовир " Копринка ", на кръстовището с асфалтов път е настъпило пътнотранспортно произшествие. По първична информация, случаят е сред л.а. " Фолксваген ", ръководен от 31-годишен мъж и различен л.а. " Фолксваген ", ръководен от 22-годишен мъж. Водачите са тествани за приложимост на алкохол, регистрирани са негативни резултати. Няма потърпевш, нанесени са минимални вреди по двата автомобила. В РУ-Казанлък са формирани акт за открито административно нарушаване и протокол за ПТП.
На 27 май, към 18.45 часа, на Автомагистрала " Тракия " /км195+000/, е настъпило пътнотранспортно произшествие. По първична информация, случаят е сред л.а. " Тойота ", ръководен от 25-годишна жена и влекач " Скания " с прикачено към него полуремарке, ръководен от 38-годишен мъж. Водачката е откарана от екип на ЦСМП в болница в Стара Загора, където е прегледана и освободена. Двамата водачи са тествани за приложимост на алкохол, регистрирани са негативни резултати. В бранш " Пътна полиция " са формирани акт за открито административно нарушаване и протокол за ПТП с потърпевшо лице.
Около 18.50ч., по път II-66, км118+300 (с. Мирово), е настъпило пътнотранспортно произшествие. По първична информация се е движил мотоциклет " Сузуки ", ръководен от 26-годишен мъж, като по време на придвижване пътничка на мотоциклета – 22-годишна жена паднала от транспортното средство. Тя е превозена от ФСМП-Чирпан в болница в Стара Загора, където е настанена за лекуване без заплаха за живота. Водачът е тестван за приложимост на алкохол, регистриран е негативен резултат. В РУ-Чирпан е формирано досъдебно произвеждане под надзора на Районна прокуратура-Стара Загора.
Около 19:15 ч., по черен път в Община Казанлък, северно от язовир " Копринка ", на кръстовището с асфалтов път е настъпило пътнотранспортно произшествие. По първична информация, случаят е сред л.а. " Фолксваген ", ръководен от 31-годишен мъж и различен л.а. " Фолксваген ", ръководен от 22-годишен мъж. Водачите са тествани за приложимост на алкохол, регистрирани са негативни резултати. Няма потърпевш, нанесени са минимални вреди по двата автомобила. В РУ-Казанлък са формирани акт за открито административно нарушаване и протокол за ПТП.
Източник: focus-news.net
КОМЕНТАРИ




