Третият отбор на Лудогорец спечели в Разград с 3:0 срещу

...

Лудогорец III надви Рилци

Третият тим на Лудогорец завоюва в Разград с 3:0 против Рилци (Добрич) в среща от 15-ия кръг на Североизточната Трета лига. Заслужен триумф за селекцията на Захари Сираков. Тя доминираше през целия дуел и пропусна да вкара още голове. Не беше минал и четвърт час от началото, когато топката спря в мрежата зад добричкия капитан Пенко Димов. Там я насочи Петко Петков с глава след центриране на Тончо Георгиев. 120 секунди преди края на полувремето, Борислав Рупанов беше най-съобразителен в блъсканица пред вратата на гостите и удвои. След почивката влезлия като запаса Мартин Тодорски уцели гредата. Другата запаса Зафер Инан пък подаде на Димитър Иванов за третото попадение, осъществено в края на мача. Вратарят на Рилци избави още рискове пред голлинията си.