Третият ерген Васил Пенев не си е тръгнал сам от

...
Третият ерген Васил Пенев не си е тръгнал сам от
Коментари Харесай

Адриана краде Васил от Косара на финала?

Третият ерген Васил Пенев не си е тръгнал самичък от Шри Ланка. Това разбрахме извънредно от близки до сантименталното шоу на Би Ти Ви. Определящият се за безвъзвратен романтик мъж е направил своя избор на финала на " Ергенът “, а последната му роза е била за астроложката Адриана Велчева.

30-годишната софиянка бе и първата дама, която направи усещане на Васил, когато той прекрачи прага на имението. Тя получи бяла роза от него и двамата демонстрираха, че имат доста допирни точки и общи тематики за диалог.

Естествено, откакто показва благосклонности към Адриана, Васил си даде късмет да опознае и други участнички, към които прояви интерес - Косара и Ферай. И до момента в който с Косара в действителност се харесаха, то с Ферай нещата изобщо не стояха по този начин. В последна сметка Васил се върна към първичния си избор и неговото дефинитивно решение е да има връзка с астроложката.

Поведението на самата Адриана обаче не бе признато еднопосочно от останалите участнички в имението. Те я упрекнаха, че непрекъснато сменя тимовете на ергените. Първо влиза в предаването по покана на Мартин. След като той не й обръща изключително внимание, астроложката се насочва към Виктор. Но когато и с него нещата не потръгват, тя вижда избавителен бряг при Васил.

Адриана обаче изясни държанието си: " Дадох последна опция на Виктор да се засилва. Видях, че той не го направи, и по този метод ме отблъсна. Точно в този миг се появи Васил и това промени оставането ми ".

Пенев пък не крие благосклонностите си към нея. Адриана не изпуска този късмет и се възползва оптимално, защото е влезнала в шоуто да откри любовта и да построи съществени връзки. Същото търси и занимаващият се с търговия и реклама Васил. Е, по всичко проличава, че историята на двамата завършва в предаването с хепиенд, написа " Филтър “.

Какво се случва обаче с фаворитката му Косара и за какво не избира нея, все още остава мистерия. Източници на HotArena споделиха под сурдинка, че синеоката хубавица сама щяла да избере да си тръгне, откакто научи, че първата й целувка с Васил е подбудена от разгулен бас и е целяла Васко да се потвърди пред другите двама ергени. Това щяло мощно да нарани Косара и радикално да промени мнението й за рекламиста.
Източник: dama.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР