Третият епизод на Като две капки вода не мина без

...
Третият епизод на Като две капки вода не мина без
Коментари Харесай

Мими Иванова се издъни и потъна вдън земя

Третият епизод на " Като две капки вода " не мина без гафове и напрежение. Този път с излагация се разписа и един от гостите в студиото, а точно Мими Иванова.

Естрадната легенда наблюдава онлайн по какъв начин Краси Радков влезе в нейните обувки. Или най-малко се опита, само че обликът на певицата не му се получи, за разлика от този на нейния брачен партньор Развигор Попов.

Мими Иванова се беше нагърбила със задачата да прочете анонса на шоуто и да разгласи двамата водещи Димитър Рачков и Герасим Георгиев - Геро. Певицата се обърка и сподели, че водещите са " Краси и Геро ".

Още с излизането си на сцената Рачков изиска да разбере кой му е объркал името, а очевидно обезпокоената Мими Иванова ѝ идваше да потъне вдън земя от позор. Тя дотолкоз се вълнувала от имитацията на Краси и през целия ден си повтаряла неговото име, че най-после позволи гаф в ефир.

Рачков побърза да я успокои, че постоянно се случва хората да ги бъркат с Краси Радков. " Мен са ми казвали Краси Рачков, а на него Димитър Радков ", през смях показа комикът, написа уеб сайтът show.blitz.bg
Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР