Треньорът на Станислав Генчев ще може да разчита на десния

...
Треньорът на Станислав Генчев ще може да разчита на десния
Коментари Харесай

Важен играч се завръща за Лудогорец

Треньорът на Станислав Генчев ще може да разчита на десния си бранител Сисиньо за дуела против Цървена звезда в . Бразилецът с български паспорт напусна наложително терена против ЦСКА 1948, само че към този момент е добре и ще пътува с тима за Белград.
Все още не е ясно дали бранителят ще бъде в положение да стартира като титуляр. Лошата вест за разградчани обаче е положението на Бърнард Текпетей. Има терзания, че някогашният състезател на Шалке 04 има проблеми със странична връзка на коляното, поради което той няма да играе най-малко до края на годината.
Под въпрос към момента е Алекс Сантана. Бразилският халф се контузи при успеха над Берое с 2:0 на 31 октомври. Жозуе Са също е с контузия, а за дълго време отсъстват Антон Недялков и Вандерсон.
Източник: sportlive.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР