Треньорът на Спартак Енгибар Енгибаров заяви, че сами са си

...

Енгибар Енгибаров: Сами сме си виновни за загубата

Треньорът на Спартак Енгибар Енгибаров съобщи, че сами са си отговорни за загубата с 0:1 от Септември в Тервел, защото водели играта от самото начало, само че изтървали да решат мача през първото полувреме . Енгибаров добави, че ще си извадят поучения в дълготраен проект.

Ето какво съобщи Енгибар Енгибаров за „ Петел ”:

„ С оглед развоя на срещата, загубата е незаслужена, защото имахме игрово предимство от самото начало. Сами, обаче сме си отговорни, защото пропуснахме да решим мача през първото полувреме, когато изтървахме доста положения. След 0:1 също пропиляхме обстановки, ударихме и греди. Това е остаряла наша уязвимост, която си я знаем – да бъркаме в завършващата фаза.

При техния гол групово подценихме обстановката, макар че бях предизвестил момчетата.

Спартак, обаче е дразнител и против него към този момент всеки се хвърля. Така ще бъде и отсега нататък. Ще си извадим поучения от този мач за другия сезон, и точно в такива дуели се вижда на кой мога да разгадавам в бъдеще. ”
Източник: petel.bg