Треньорът на Славия Златомир Загорчич си пожела за съперник на

...

Загорчич иска Черноморец на осминафиналите

Треньорът на Славия Златомир Загорчич си пожела за противник на осминафиналите Черноморец Балчик. Белите са хазаин в идната фаза.

" Доволен съм единствено от резултата. Не играхме както искахме. Трябваше да направляваме нещата. Успяхме да вкараме в последната минута на първото полувреме гол и по-късно направихме груби неточности в отбрана. Позволихме на съперника да изравни.
 Златомир Загорчич: Доволен съм единствено от резултата

Не играхме както искахме, разяснява Заги

Тогава към този момент беше непременно да вкараме. Спечелихме дузпа и победихме с 2:1, само че никак не съм удовлетворен. Цяла седмица говорихме да не подценяваме, да сме съсредоточени. Най-важното за нас е, че спечелихме мача. Ще гледаме и шампионата, и Купата. Предпочитам Черноморец Балчик пред Ботев Пловдив за идващ противник ", сподели Заги.