Треньорът на Реал Мадрид Чаби Алонсо имаше поводи за радост,

...
Треньорът на Реал Мадрид Чаби Алонсо имаше поводи за радост,
Коментари Харесай

Алонсо: Не съм изненадан, че не ни дадоха дузпа

Треньорът на Реал Мадрид Чаби Алонсо имаше мотиви за наслада, откакто тимът му реализира сложна, само че скъпа победа в гостуването си на Алавес (2:1)

Той обаче не пропусна да се заяде със съдията на мача, който не отсъди дузпа за нарушаване срещу Винисиус и съобщи, че не е сюрпризиран, че и ВАР не се намеси в тази обстановка.

 

„ Днес имаше положителни неща; неща, от които наложително се нуждаем във всеки мач, неща, на които би трябвало да дадем последователност. Днес дойдохме да спечелим; значимото бяха трите точки... и си тръгваме с тях. Всички сме дружно в това, както в положителните, по този начин и в не толкоз положителните моменти; през днешния ден тимът се бори доста добре... поради събитията, с които разполагахме “, стартира Алонсо.

 

Той имаше както рецензии, по този начин и похвали за дебютанта Виктор Валдепеняс.

 

„ Допуснахме гол при единствената обстановка, в която Валдепеняс сгреши. Поздравявам го освен за дебюта, само че и за мача, който изигра; той се бори и беше доста постоянен състезател “, добави по-късно.Накрая той разяснява и неотсъдената дузпа за нарушаване против Винисиус и неналичието на реакция от страна на ВАР.

 

„ Стори ми се чиста дузпа, Вини е доста бърз, има контакт... и съм доста сюрпризиран, че даже не се стигна до обзор с ВАР; все пак, не сме сюрпризирани... и би трябвало да продължим напред “, приключи Алонсо.

 
Източник: novsport.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР