Луис Енрике: Да спечелим два пъти подред Шампионската лига е велико постижение
Треньорът на Пари Сен Жермен - Луис Енрике разумно бе доста благополучен откакто воденият от него отбор спечели Шампионската лига за втори следващ сезон. Парижани надвиха над британския отличник Арсенал след 1:1 в постоянното време и продълженията и победа с 4:3 след осъществявания на дузпи.
Ето какво сподели той след мача:
" Изпитвам неспокойствие и усеща, които нахлуват в мен. Два пъти поред печелим Шампионската лига, в действителност това е едно велико достижение за нашите почитатели. Направихме доста добър сезон, спечелихме доста значими мачове, направихме каквото би трябвало във финала, въпреки да беше доста мъчно против тим, който е доста добър. Отборът на Арсенал игра доста добре, само че ние успяхме ", сподели Луис Енрике директно след финала.
Показахме пристрастеност на терена, това е най-важното. Опитахме да вкараме мача по метод, който е добър за нас, да го направляваме, те също се пробваха да създадат това. Ние се опитахме да спечелим и сме първенци ".
ПСЖ го направи! Парижани убиха фантазиите на Арсенал и още веднъж завоюваха Шампионска лига
ПСЖ стигна до триумфа след изпълненение на дузпи
.gcta { background: linear-gradient(90deg, #4285F4, #34A853, #FBBC05, #EA4335); padding: 2px; border-radius: 14px; max-width: 640px; margin: 0 auto; text-decoration: none; display: block; }.gcta-inner { background: #ffffff; border-radius: 12px; padding: 14px 18px; display: flex; align-items: center; gap: 14px; transition: background 0.2s; text-decoration: none!important; }.gcta:hover { text-decoration: none!important; }.gcta:hover.gcta-inner { background: #f7f7f7; }.gcta svg { flex-shrink: 0; width: 30px; height: 30px; }.gcta-title { flex: 1; font-size: 16px; font-weight: 600!important; color: #111; margin: 0; }.gcta-arrow { color: #aaa; font-size: 20px; flex-shrink: 0; transition: transform 0.2s; }.gcta:hover.gcta-arrow { transform: translateX(3px); }
Добави ни в желани източници в Google
Ето какво сподели той след мача:
" Изпитвам неспокойствие и усеща, които нахлуват в мен. Два пъти поред печелим Шампионската лига, в действителност това е едно велико достижение за нашите почитатели. Направихме доста добър сезон, спечелихме доста значими мачове, направихме каквото би трябвало във финала, въпреки да беше доста мъчно против тим, който е доста добър. Отборът на Арсенал игра доста добре, само че ние успяхме ", сподели Луис Енрике директно след финала.
Показахме пристрастеност на терена, това е най-важното. Опитахме да вкараме мача по метод, който е добър за нас, да го направляваме, те също се пробваха да създадат това. Ние се опитахме да спечелим и сме първенци ".
ПСЖ го направи! Парижани убиха фантазиите на Арсенал и още веднъж завоюваха Шампионска лига
ПСЖ стигна до триумфа след изпълненение на дузпи
.gcta { background: linear-gradient(90deg, #4285F4, #34A853, #FBBC05, #EA4335); padding: 2px; border-radius: 14px; max-width: 640px; margin: 0 auto; text-decoration: none; display: block; }.gcta-inner { background: #ffffff; border-radius: 12px; padding: 14px 18px; display: flex; align-items: center; gap: 14px; transition: background 0.2s; text-decoration: none!important; }.gcta:hover { text-decoration: none!important; }.gcta:hover.gcta-inner { background: #f7f7f7; }.gcta svg { flex-shrink: 0; width: 30px; height: 30px; }.gcta-title { flex: 1; font-size: 16px; font-weight: 600!important; color: #111; margin: 0; }.gcta-arrow { color: #aaa; font-size: 20px; flex-shrink: 0; transition: transform 0.2s; }.gcta:hover.gcta-arrow { transform: translateX(3px); }
Добави ни в желани източници в Google
Източник: topsport.bg
КОМЕНТАРИ




