Треньорът на Пари Сен Жермен Луис Енрике бе много щастлив

...

Луис Енрике запази достойнството на Милан

Треньорът на Пари Сен Жермен Луис Енрике бе доста благополучен след успеха с 3:0 над Милан в група F на Шампионската лига. Испанският експерт бе сериозен към футболистите си, макар позитивното развиване.

" Първите 20-25 минути бяха за Милан. Направихме прекалено много неточности при изнасяне на топката. Това разклати увереността ни. Голът на Килиан ни успокои. След почивката бяхме разнообразни, с повече точност.
 ПСЖ - Милан 3:0 в мач от Шампионската лига
ПСЖ смаза Милан в Париж и оглави " групата на гибелта " в ШЛ

Вижте детайлности

Ние бяхме по-добри. За мен най-важното е да побеждаваме. За последователите е значимо да знаят, че футболистите дадоха всичко. Трябва да отидем в Милано и да спечелим мача.

Ако бяха вкарали преди нас, самочувствието ни щеше да е по-ниско и резултатът можеше да е напълно друг. Все още не съм преглътнал провалянето от Нюкасъл (1-4), добре... Няма да го не помни. Това е групата на гибелта, ще би трябвало да се борим до последния мач. За нас ще е мъчно да играем в Милано против Милан, който е в по-сложна обстановка от нас ", съобщи Луис Енрике.