Треньорът на Маурицио Сари изрази разочарованието си след загубата с

...

Сари е разочарован след загубата от Милан

Треньорът на Маурицио Сари изрази разочарованието си след загубата с 1:2 от в дуела от 34-ия кръг на. Така остана на седмата позиция с 56 точки, до момента в който излезе отпред със 74.
 Милан сподели темперамент и още веднъж е водач след късен поврат над Лацио Милан сподели темперамент и още веднъж е водач след късен поврат над Лацио
“Дадохме всичко през първото полувреме, само че през второто платихме за тежката седмица, която изпращаме. Много от играчите бяха с температура и нямаха сили за 90 минути.

Направихме неточност в съдбоносен миг от мача, когато не бяхме сложени напрегнат, което е разочароващо. Загубихме топката доста пъти, контраатаките ни не се получаваха, а след изравнителния гол имахме усложнения.

Атмосферата на стадиона беше хубава, само че множеството от феновете бяха почитатели на Милан ”, разяснява Сари. Ултраси на Лацио бойкотираха мача като митинг против високите цени на билетите.