Треньорът на Лудогорец Пер-Матиас Хьогмо бе умерен оптимист след успеха

...
Треньорът на Лудогорец Пер-Матиас Хьогмо бе умерен оптимист след успеха
Коментари Харесай

Треньорът на Лудогорец: Спечелихме заради силната воля на играчите

Треньорът на Лудогорец Пер-Матиас Хьогмо бе сдържан оптимист след триумфа с 2:1 над Ференцварош. Норвежецът, който оказа помощ на чиновниците на клуба да изчистят натрупалния сняг преди мача, също по този начин е удовлетворен от формата на Квадво Дуа.

" След като имахме компликации в послендата част на първото полувреме, през втрото се пренастроихме. Контролирахме нещата в отбранителен проект. Бяхме много рискови при контраатаките. Спечелихме, с помощта на мощната воля на играчите. Показахме храброст, трябваше да печелим дуелите, а откакто го направихме, мачът се промени ", стартира Хьогмо.

" Дуа се завръща от ден на ден към остарялата си форма. Има апетит за голове и страховит удар. Трябват му малко шансове, с цел да означи ", приключи норвежецът.

Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР