Треньорът на Левски - Станимир Стоилов разкри след равенството на

...

Станимир Стоилов: Имаме психическо напрежение

Треньорът на Левски - Станимир Стоилов разкри след равенството на отбора с Черно море (0:0), че играчите му са играли напрегнат.

" Стана много нервозен мач. Специално нашият тим игра напрегнат през първото полувреме. Опитахме да създадем обстановки през второто полувреме. Имахме две-три благоприятни условия, които трябваше да осъществяваме. " Тича " е доста негостолюбив стадион.

Като има предпочитание съм удовлетворен. Като футболно самочувствие има какво да се желае. Имаме психическо напрежение. Не можахме да вкараме на празна врата. Виждате, вкарахме двама 17-годишни. Нямахме друго атакуващи варианти. Очаквах по-голямо самочувствие.

При нас е ясно - Бари, Попов, Стефанов и Кръстев са атакуващите ни варианти. Те вкарват головете, само че в този момент са контузени. Стана повече борба. Имахме чистите обстановки - две, три 100%-ови благоприятни условия. Надявам се Филип Кръстев да играе против Спартак Варна. Травмата не е страшна.

Трябва да сме по-уверени. В такива равностойни дуели всяка обстановка е златна. И двете, които имахме, бяха прелестни. Пак споделям, очевидно сме напрегнат. То се вижда и в играта. Това е пътят, би трябвало да преодолеем проблемите и всевъзможен тип рецесии. При всички положения, в случай че бяхме в най-благоприятен състав в последните мачове, щяхме да спечелим някои от тях. Аз постоянно съблюдавам положителния звук ", сподели Стоилов.
 Черно море и Левски приключиха 0:0