Веласкес: Много съм щастлив, атмосферата бе изключителна
Треньорът на „ Левски “ Хулио Веласкес показа, че е останал доста благополучен от успеха над ЦСКА и невероятната атмосфера по трибуните.
„ Много съм благополучен от успеха. Отношение и държанието на играчите ме направи щастлив. Беше необикновено. Публиката също сътвори невероятна атмосфера. Показахме почитание към шампионата и съперниците си. Разбира се, да видиш хората толкоз щастливи беше доста хубаво “, стартира Веласкес.
„ Всички играчи са специфични за мен. Разбира се, би трябвало да отбележим страстта, която съпътства този мач. Трябва да останем с ясното схващане, че всеки идващ мач е най-съществен, без значение против кого ще играем. Винаги в стартовия състав попада този, който считаме за идеалния вид към този миг “, продължи испанецът.
„ Футболистите имат необикновено отношение и държание. Много е значимо в този живот както на игрището, по този начин и отвън него, да се държиш по този начин, както би желал да се държат с теб, в случай че си в такава обстановка. Уважението е всеки мач да излизаш за победа. Дали ще го постигнеш е друга тематика, само че това би трябвало да е задачата. Тези играчи ни улесняват с отношението и старанието, което демонстрират “, сподели още треньорът.
„ Сангаре не е контузен. Получи крамп. Ако беше останал на терена можеше да докара до сериозна травма. Идеята бе да придобие игрово време. Идва след интервал, в който не се усещаше добре. Игра 45 минути в последния мач и през днешния ден на почивката Переа бе доста изтощен. Затова взехме решение да пуснем Сангаре, с цел да натрупа игрови минути, а и ни увери, че се усеща добре. Но имаше лек мускулен проблем при едно изолирано деяние и не искахме това да се утежни. Не би трябвало да е тежка травмата “, сподели още Веласкес.
„ Напълно съм склонен, че показахме необикновено неизменност от първия до последния мач както в играта, по този начин и при контрола на страстите. Още летния интервал, когато играехме четвъртък – неделя показахме необикновено отношение. Линията, която следваме и която вие виждате е да играят всички. Винаги вършим нещата с мисъл. Имайки поради всички условия ще се опитаме да извадим идеалните 11 за идващия мач “, приключи Веласкес.
„ Много съм благополучен от успеха. Отношение и държанието на играчите ме направи щастлив. Беше необикновено. Публиката също сътвори невероятна атмосфера. Показахме почитание към шампионата и съперниците си. Разбира се, да видиш хората толкоз щастливи беше доста хубаво “, стартира Веласкес.
„ Всички играчи са специфични за мен. Разбира се, би трябвало да отбележим страстта, която съпътства този мач. Трябва да останем с ясното схващане, че всеки идващ мач е най-съществен, без значение против кого ще играем. Винаги в стартовия състав попада този, който считаме за идеалния вид към този миг “, продължи испанецът.
„ Футболистите имат необикновено отношение и държание. Много е значимо в този живот както на игрището, по този начин и отвън него, да се държиш по този начин, както би желал да се държат с теб, в случай че си в такава обстановка. Уважението е всеки мач да излизаш за победа. Дали ще го постигнеш е друга тематика, само че това би трябвало да е задачата. Тези играчи ни улесняват с отношението и старанието, което демонстрират “, сподели още треньорът.
„ Сангаре не е контузен. Получи крамп. Ако беше останал на терена можеше да докара до сериозна травма. Идеята бе да придобие игрово време. Идва след интервал, в който не се усещаше добре. Игра 45 минути в последния мач и през днешния ден на почивката Переа бе доста изтощен. Затова взехме решение да пуснем Сангаре, с цел да натрупа игрови минути, а и ни увери, че се усеща добре. Но имаше лек мускулен проблем при едно изолирано деяние и не искахме това да се утежни. Не би трябвало да е тежка травмата “, сподели още Веласкес.
„ Напълно съм склонен, че показахме необикновено неизменност от първия до последния мач както в играта, по този начин и при контрола на страстите. Още летния интервал, когато играехме четвъртък – неделя показахме необикновено отношение. Линията, която следваме и която вие виждате е да играят всички. Винаги вършим нещата с мисъл. Имайки поради всички условия ще се опитаме да извадим идеалните 11 за идващия мач “, приключи Веласкес.
Източник: novinata.bg
КОМЕНТАРИ




