Треньорът на Левски Хулио Веласкес говори преди старта на отбора

...
Треньорът на Левски Хулио Веласкес говори преди старта на отбора
Коментари Харесай

Влизаме със същата страст и желание в първенството, сигурен е треньорът на Левски Хулио Веласкес

Треньорът на Левски Хулио Веласкес приказва преди старта на тима си в шампионата против новака Дунав. Той остана правилен на себе си, като съобщи, че е фокусиран само върху мача на следващия ден, като отхвърли въпроси за присъединяване на отбора в Шампионската лига и за селекцията.

" Има играчи, които са в развой на възобновяване. Най-голям късмет да попадне в групата за мача има Мазир Сула и той ще бъде в групата. Има такива, които са в развой на възобновяване. Що се отнася, които взеха присъединяване в мача в Шампионската лига, и тези, които попаднаха в групата. Тези, които изиграха най-вече минути, те се възвръщат по нарманел метод ", сподели той.

" Съвсем разнообразни условия ще предложи мачът. Влизаме със същото предпочитание и пристрастеност, както и предходната година. С голямо почитание към всички съперници. Не мога да отлича някои тимове, по еднакъв метод подхождаме към всички- Както постоянно, ще играем мач за мач ", добави испанецът.

" Ако подценим който и да, ще бъде огромна неточност, която ще ни докара до неуспех. Ние постоянно се опитваме да останем скромни и да покажем най-хубавата версия на себе си. Тогава ще имаме огромен късмет за триумф. Това, което виждам в играчите, е тъкмо противоположното - извънредно фокусирани са върху идващия мач ", сподели треньорът.

" Изненадата зависи от упованията на всеки един. А ние ще изберем най-хубавите 11, като ще премери всички условия, от които зависи избора. Във връзка със задължаващото предписание да стартира българин до 23 години, това ще ни докара до такава степен да преценим кое е най-хубавото решение. От тази позиция ще решим кои да започват ", посочи Веласкес.

" Все тая ми е за въпросите за прехвърляния, фокусът ми е единствено върху утрешния ден и старта на шампионата. Гледахме другарски мачове на Дунав. Наясно сме по метода, по който играят и по какъв начин наподобяват във фаза офанзива и отбрана ", сподели той за противника от Русе.
Източник: bta.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР