Треньорът на Левски Георги Тодоров даде брифинг преди реванша от

...

Георги Тодоров: Ако Локомотив Пловдив ни вкара гол, всичко е решено

Треньорът на Левски Георги Тодоров даде брифинг преди реванша от полуфиналите за Купата на България против Локо (Пловдив). Първата среща бе извоювана от " смърфовете " с 2:0, а втората борба е във вторник от 20:30 на " Георги Аспарухов ".

" Искам Левски да играе с експанзия от първата минута на срещата. Да покажем предпочитание и мотивация. Не мога да кажа играчите, че са възобновени за толкоз малко време, само че се надявам да са подготвени за утрешния мач. В предния дуел ни бе мъчно да издържим до 90-а минута. Ще употребяваме и по-свежи хора. Важно е по какъв начин ще стартираме мача. Ако стартираме, както с ЦСКА, много мъчно ще е.

Искаме да стартираме нападателно и да вкараме ранен гол. Трябва да се прояви доста темперамент и воля. Ако бяхме изгубили мача в събота, щеше да бъде пагубно от психическа позиция. Ние няма какво да вършим, с изключение на да играем атакуващо и да търсим голове и да не позволяваме такива.
Източник: fakti.bg