Треньорът на Хебър не е доволен от изявите им срещу

...
Треньорът на Хебър не е доволен от изявите им срещу
Коментари Харесай

Вили Вуцов вдигна мерника на четирима

Треньорът на Хебър не е удовлетворен от изявите им против Лудогорец
Хебър излиза в понеделник в решителен дуел против ЦСКА 1948. „ Гробарите “ нямат друга опция, с изключение на трите точки в Бистрица, в случай че желаят да запазят илюзорните си шансове за оцеляване в елита през бараж. Мисията ще бъде съвсем невъзможна с 14-те точки, които имат досега.

„ Ще играем до дъно единствено за победа! Не сме се предали “, оповестиха в Пазарджик.

Тимът още веднъж ще бъде без Велислав Вуцов, който започва от 0 изтърпяването на наказването от 3 срещи, което му наложи БФС. В четвъртък стана ясно, че е изгубил обжалването пред Апелативната комисия. Този път обаче ще би трябвало да се задоволи с подвикванията от трибуните, а тези в кв. Бистрица са идеални за тази цел. Трябва обаче да седи надалеч от съблекалнята. Дори и за дребна потребност.

Вуцов ще гони трите точки без да употребява 4 от запасите си. Това са Илкер Будинов, Селман Насар-Шутер, Илия Русинов и Дмитрий Кондраков. Треньорът не е удовлетворен от изявите им против Лудогорец. Тогава ги пусна да подобрят играта от първата част, само че съгласно него нищо не са създали. И ще запълва само групата с тях, само че няма да ги пуска. Още повече, че ще има една нова алтернатива от полевите играчи за състава – Божидар Пенчев е изцяло възобновен и ще пътува до София. Резерва ще е и Корт.
Източник: novsport.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР