Треньорът на Берое Николай Киров говори след загубата с 0:1

...

Киров: Много лошо начало

Треньорът на Берое Николай Киров приказва след загубата с 0:1 от Славия. Той отдаде провалянето на неприятното начало на неговия тим, откакто заралии позволиха гол още във втората минута.

" Много неприятно начало. Не може във втората минута да допуснеш гол при постепенна офанзива. Не съумяхме да създадем обстановки, а повече беше териториален напън. През първото полувреме пресирахме добре, отнемахме топката, само че не създадохме обстановки. Спечелили сме доста малко точки като състав. Не разделям мачовете на домашен и посещение. Трябва да мислим да печелим точки.

Леки дуели няма. И през днешния ден се получи здрав дуел. От понеделник започваме да се готвим за мача с Левски ", съобщи Киров.