Трагедия за бившата номер 1 в света на тениса -

...
Трагедия за бившата номер 1 в света на тениса -
Коментари Харесай

Трагедия: Гаджето на световна звезда почина само на 42 години

Трагедия за някогашната номер 1 в света на тениса - Арина Сабаленка. Нейната половинка - някогашният хокеист Константин Колцов, умря единствено на 42 години., написа sportal.bg.

За кончината му оповестиха от някогашния му тим Салават Юлаев (Уфа), където той игра в интервала 2007-2012. От 2022 година той беше треньор на отбора от Русия.

" С огромно огорчение оповестяваме, че умря треньорът в нашия тим Константин Колцов. Той беше мощен и жизнеспособен човек, който беше почитан от сътрудниците си, играчите и почитателите. Константин Евгениевич е записан вечно в историята на Салават Юлаев, който става повторен първенец. Нашият клуб изрича своите съболезнования на роднините и околните на Константин Колцов. Светла му памет ", оповестиха от клуба.

Все още не се оповестява повода за гибелта на Колцов.

Той и настоящата шампионка от Откритото състезание на Австралия са дружно от 2021 година насам. Колцов има три деца от предходни връзки.

25-годишната Сабаленка за момента скърби надалеч от обществените мрежи. Тя трябваше да играе на шампионата в Маями.

Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР