Димитър Димитров ще бъде главен съдия на дербито между ЦСКА 1948 и ЦСКА в Бистрица
Този петък, 8 май, от 20:00 часа на стадиона в Бистрица ще се изправят един против различен тимовете на ЦСКА 1948 и ЦСКА. Срещата е част от третия кръг на плейофите в първата четворка на Първа лига и дава обещание същински спортни страсти за почитателите.
Главният съдия на този основен конфликт ще бъде опитният Димитър Димитров, който ще има нелеката задача да управлява дуела сред двата амбициозни отбора. До него на терена ще бъдат асистентите Иво Колев и Марио Данаилов, които ще наблюдават за всяка противоречива обстановка по фланговете. Четвърти арбитър е Мартин Марков, който ще се грижи за реда край тъчлинията.
За видеоповторенията ще дава отговор Станимир Тренчев, а негов правилен асистент ще бъде Стоян Арсов.
Източник: fakti.bg
КОМЕНТАРИ




