Тойота е катастрофирала самостоятелно след бясно каране в несебърския квартал

...
Тойота е катастрофирала самостоятелно след бясно каране в несебърския квартал
Коментари Харесай

Тойота по таван в Несебър! Двама на градус отричат да са били зад волана!

" Тойота " е аварирала независимо след лудо каране в несебърския квартал " Черно море " нощес. Колата се е преобърнала по таван, оповестяват очевидци за Burgas24.bg .

От полицията осведомиха, че случаят е станал към 21.30 ч.  В непосредственост до колата със софийска регистрация са се намирали двама софиянци. Единият, който е на  32 години, е тестван за приложимост на алкохол, а дрегерът е отчел – 1,76 промила. Вторият - на 37 години, също е тестван, дрегерът е посочил - 0,72 промила.

Двамата са отказали да бъдат тествани за приложимост на наркотични субстанции. Отказали са да дадат и кръвна проба за химичен разбор. От ПТП-то са нанесени обилни имуществени вреди по тойотата. От кормилото на автомобила са свалени отпечатъци за определяне самоличността на лидера, предизвикал злополуката.
Източник: varna24.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР