Той ще има оперативни функции. Работата му ще бъде подпомагана

...
Той ще има оперативни функции. Работата му ще бъде подпомагана
Коментари Харесай

Пак избраха Ахмед Доган за почетен председател

Той ще има оперативни функционалности. Работата му ще бъде подпомагана от четирима представители и един заместник-председател.
Ахмед Доган беше определен за почетен ръководител на АПС с оперативни функционалности, стана ясно на националната учредителна конференция на партия Алианс за права и свободи. Работата му ще бъде подпомагана от четирима представители и един заместник-председател. За зам.-председател е определен някогашният боен министър Николай Цонев, съобщи Българска национална телевизия.

В наличието на някогашния водач на Движение за права и свободи Ахмет Доган и с бурни овации в София стартира националната учредителна конференция на партия " Алианс за права и свободи ". Делегати от цялата страна се събраха за началото на втория политически план на Доган. 

В откритата за медиите част депутатът Танер Али разгласи, че това е исторически миг освен за партията, само че и за бъдещето на България, заяви БНР.

" Създаваме нова партия на основата на полезностите, които бяха основополагащи за господин Ахмед Доган, когато създаваше Движение за права и свободи. Да сме дружно с него значи, че сме приели целия развой като учебно заведение за уроци. И още нещо - че не сме предали концепциите и задачата на Движение за права и свободи. Че можем да се погледнем в очите - намерено, тъй като не сме предатели. "

Конференцията ще избере своето управлението и ще одобри правилник. Сочените за кандидати да оглавят групировката Хасан Азис и Илхан Кючук в задатък през обществените медии отхвърлиха да бъдат номинирани. Те не участват на учредяването.

Нито едно знаково лице он Движение за права и свободи не участва в залата.

По предложение на инициативния комитет за ръководител и водещ на съвещанието беше определен Севим Али. За секретари единомислещо бяха избрани Юлиан Мустафа и Диана Панайотова. Гласуването мина без нито един " срещу "  или " въздържал се ".

След избора управлението зае местата си и съвещанието продължи по авансово одобрения дневен ред.

В края на изявлението си Танер Али благодари на учредителите " за споделеността и заедността ", а към Ахмед Доган насочи специфична благодарност за ролята му като " поръчител за идеологията, полезностите и духовността ", към които се сплотява новата партия.
Източник: dnesplus.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР