Пиян и агресивен: Мъж нападна медици в спешното в Перник
Той е бил докаран с кола за спешна помощ по сигнал на жители, които го забелязали в безпомощно положение на улица
Пиян мъж атакува с удари медици в Спешното поделение в Перник, оповестиха от полицията.
Инцидентът е станал 23 февруари, към 8:30 часа в Спешното приемно поделение на болничното заведение, където здравна сестра и санитарка са попаднали под офанзивата на нападателен и очевидно използвал алкохол пациент.
Мъжът е бил докаран с кола за спешна помощ по сигнал на жители, които го забелязали в безпомощно положение на улица в града.
При опит да му бъдат осъществени операции, той е блъснал в главата и по рамото санитарка и наранил скулата на здравна сестра.
След подаден сигнал на телефон 112 органите на реда са задържали 58-годишен мъж. Той е отказал кръвна проба за проучване на концентрацията на алкохол в кръвта.
Мъжът е арестуван за период до 24 часа и е известена е прокуратурата.
Източник: tribune.bg
КОМЕНТАРИ




