Това е просто уморен ум, който е преминал границите си
" Това не е изкуствен интелект. Това е просто изтощен разум, който е минал оттатък границите си ".Това написаха от Иранското посолство в София по адрес на президента на Съединени американски щати Доналд Тръмп.
От посолството разгласиха фотография на Facebook страницата си, на която се вижда Тръмп, който е в Оваляния кабинет и си подремва.
Снимката е от събитие, което се е провело в Овалния кабинет преди ден, обвързвано със достъпността до опазването на здравето и новата договорка с фармацевтичната компания Regeneron.
Това не е първият саркастичен пост от страната на Иранското посолство в София по адрес на Търмп.
Преди няколко дни - във връзка оповестеното от Доналд Тръмп удължение на примирието, от посолството качиха клип, генериран с изкуствен интелект, на който се вижда по какъв начин Тръмп, дружно с още трима души, чака иранският договарящ екип да дойде, само че той не се появява.
" Проведохме страхотни договаряния с Иран ", декларира Тръмп, като продължава да чака договарящия ирански екип.
След като продължава отсъствието на иранската страна, Тръмп заплашва: " Ако Иран не договаря, ще ги бомбардираме ".
От Иранското посолство в София се подиграха на Тръмп и поради изявлението му - преди да удължи примирието, че в действителност не желае да го удължава.
От посолството разгласиха фотография на Facebook страницата си, на която се вижда Тръмп, който е в Оваляния кабинет и си подремва.
Снимката е от събитие, което се е провело в Овалния кабинет преди ден, обвързвано със достъпността до опазването на здравето и новата договорка с фармацевтичната компания Regeneron.
Това не е първият саркастичен пост от страната на Иранското посолство в София по адрес на Търмп.
Преди няколко дни - във връзка оповестеното от Доналд Тръмп удължение на примирието, от посолството качиха клип, генериран с изкуствен интелект, на който се вижда по какъв начин Тръмп, дружно с още трима души, чака иранският договарящ екип да дойде, само че той не се появява.
" Проведохме страхотни договаряния с Иран ", декларира Тръмп, като продължава да чака договарящия ирански екип.
След като продължава отсъствието на иранската страна, Тръмп заплашва: " Ако Иран не договаря, ще ги бомбардираме ".
От Иранското посолство в София се подиграха на Тръмп и поради изявлението му - преди да удължи примирието, че в действителност не желае да го удължава.
Източник: news.bg
КОМЕНТАРИ




