Това, което стана ясно последните няколко дни е, че ДАНС

...
Това, което стана ясно последните няколко дни е, че ДАНС
Коментари Харесай

Асен Василев: Гнусна атака, ДАНС и прокуратурата не са си свършили работата

Това, което стана ясно последните няколко дни е, че ДАНС и прокуратурата са „ проспали случая “, имало е сигнали, следствие, което декември е завършило, без да е ясно до какво е довело. Така ръководителят на „ Продължаваме промяната “ Асен Василев разяснява случая „ Петрохан “.

„ ДАНС и прокуратурата не са се намесили в точния момент и хвърлят най-разнообразни теории, като Министерство на вътрешните работи оборва ДАНС и казаното от и.ф. основен прокурор, нищо не е ясно. Целта е да се замете фактът, че не са си свършили работата “, добави Василев. 

Председателят на Политическа партия отхвърли да е познавал организацията НАКЗТ.

" Самата организация, доколкото разбирам, е записана в Търговския указател, последната инспекция в него е посочила, че в съда и в регистъра има над 60 организации с такива имена, те са давани последните 20 години, изясни още политикът. Така че всички тези опити да се прави „ политическо пришиване “ са безусловно непристойни, неверни, тъй като това, което виждаме е една покруса с шест натрупа, уточни Василев.

Според него не е притеснително, че кметът на София Васил Терзиев е дарявал средства на организацията, защото го е правил за няколкостотин организации.

" В момента виждаме „ безусловно гнусна офанзива, с цел да се прикрие, че ДАНС и прокуратурата не са си свършили работата “, акцентира водачът на Политическа партия.
Източник: trud.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР