Това е втората автогара след “Север, която е собственост на

...
Това е втората автогара след “Север, която е собственост на
Коментари Харесай

Закриват автогара “Юг в Пловдив, става паркинг

Това е втората автогара след “Север ”, която е благосъстоятелност на “Хеброс бус ”. На сесията през днешния ден се разисква, че извънградските автобуси от Автогара “Север ” се местят на “Родопи ” и “Юг ”. В същото време инж. Дошков,твърди, че решението му за закриването на автогара “Юг ” е изрично.

Той добави, че още през днешния ден ще бъде известена и Община Пловдив.  

“Там дневно се правят към 30 курса. За нас това е чиста загуба и няма по какъв начин да устояваме, тъй като условията са доста високи ”, разяснява Веселин Дошков. 
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР