Закриват автогара “Юг в Пловдив, става паркинг
Това е втората автогара след “Север ”, която е благосъстоятелност на “Хеброс бус ”. На сесията през днешния ден се разисква, че извънградските автобуси от Автогара “Север ” се местят на “Родопи ” и “Юг ”. В същото време инж. Дошков,твърди, че решението му за закриването на автогара “Юг ” е изрично.
Той добави, че още през днешния ден ще бъде известена и Община Пловдив.
“Там дневно се правят към 30 курса. За нас това е чиста загуба и няма по какъв начин да устояваме, тъй като условията са доста високи ”, разяснява Веселин Дошков.
Той добави, че още през днешния ден ще бъде известена и Община Пловдив.
“Там дневно се правят към 30 курса. За нас това е чиста загуба и няма по какъв начин да устояваме, тъй като условията са доста високи ”, разяснява Веселин Дошков.
Източник: lupa.bg
КОМЕНТАРИ




