Дебне ли ни клопка до Билковата аптека? Вижте как шофьори си изпатиха сериозно тази сутрин
Това е единствено излаз, а не вход, тези хора са извършители, споделиха от фирмата-изпълнител, която ремонтира булеварда
Шестима водачи тази заран бяха санкционирани поради навлизането си към бул., който сега е отчасти затворен поради ремонтни действия, видя кореспондент на Флагман.бг.
Около 10:30 ч. в региона на кръстовището с настъпи сериозна блъсканица, когато коли, преминаващи през лявата лента на бул. „ Сан Стефано “, която води към бул. „ Христо Ботев “, завиха към отчасти затворения сектор. Там водачите бяха сюрпризирани от пътен патрул, който ги спря и стартира да сформира актове за нарушавания.
„ Аз съм следващият пострадал. Виждате, че с мен са още петима-шестима водачи, които са в същото състояние. Всички страдаме поради неналичието на съответна краткотрайна организация на придвижването. Няма инструкции на светофарите, които да осведомят, че наляво не може да се завива, а когато се спреш на кръстовището, лентата води непосредствено към затворения бул.. Попадаме в капан – или ще създадем причина за ПТП, или ще бъдем санкционирани за нарушаване, като навлезем в затворената зона “, описа Христо Петров, един от санкционираните водачи.
Той е безапелационен, че още при кръстовището на Новата поща, където се срещат бул. " Стефан Стамболов " и бул. " Сан Стефано " трябва ясно да има сложено напътствие, че не може да се завие към булеварда.
Вижте какво сподели Георги Петров:
Представител на фирмата-изпълнител на ремонтните действия посочи, че дясното платно на бул. „ Христо Ботев “, в посока Билковата аптека, е предопределено само за излаз на живущите в региона, а не за вход на преминаващи коли.
Заради обстановката се наложи и втори патрулен автомобил, който стартира да постанова санкции на водачите. За тези, които решат да апелират, ще бъде формиран акт, чиято стойност ще се дефинира от началника на КАТ, а на тези, които признаят нарушаването, ще им бъдат написани фишове на стойност 50 евро, които са необжалваеми.
„ Не разбирам за какво се оплакват. Те не могат ли да схванат, че влизат в насрещното? “, съобщи представителят на компанията пред Флагман.бг. Не е изключено самият той да е повикал патрулния екип, тъй като се оплакваше, че трафика пречи за завършването на булеварда, който би трябвало да е подготвен до няколко дни. Този сектор попада в трасето на Джиро ДИталия и нощес до късно се асфалтираше, видя Флагман.бг. Машините работеха след 21 часа.
Шестима водачи тази заран бяха санкционирани поради навлизането си към бул., който сега е отчасти затворен поради ремонтни действия, видя кореспондент на Флагман.бг.
Около 10:30 ч. в региона на кръстовището с настъпи сериозна блъсканица, когато коли, преминаващи през лявата лента на бул. „ Сан Стефано “, която води към бул. „ Христо Ботев “, завиха към отчасти затворения сектор. Там водачите бяха сюрпризирани от пътен патрул, който ги спря и стартира да сформира актове за нарушавания.
„ Аз съм следващият пострадал. Виждате, че с мен са още петима-шестима водачи, които са в същото състояние. Всички страдаме поради неналичието на съответна краткотрайна организация на придвижването. Няма инструкции на светофарите, които да осведомят, че наляво не може да се завива, а когато се спреш на кръстовището, лентата води непосредствено към затворения бул.. Попадаме в капан – или ще създадем причина за ПТП, или ще бъдем санкционирани за нарушаване, като навлезем в затворената зона “, описа Христо Петров, един от санкционираните водачи.
Той е безапелационен, че още при кръстовището на Новата поща, където се срещат бул. " Стефан Стамболов " и бул. " Сан Стефано " трябва ясно да има сложено напътствие, че не може да се завие към булеварда.
Вижте какво сподели Георги Петров:
Представител на фирмата-изпълнител на ремонтните действия посочи, че дясното платно на бул. „ Христо Ботев “, в посока Билковата аптека, е предопределено само за излаз на живущите в региона, а не за вход на преминаващи коли.
Заради обстановката се наложи и втори патрулен автомобил, който стартира да постанова санкции на водачите. За тези, които решат да апелират, ще бъде формиран акт, чиято стойност ще се дефинира от началника на КАТ, а на тези, които признаят нарушаването, ще им бъдат написани фишове на стойност 50 евро, които са необжалваеми.
„ Не разбирам за какво се оплакват. Те не могат ли да схванат, че влизат в насрещното? “, съобщи представителят на компанията пред Флагман.бг. Не е изключено самият той да е повикал патрулния екип, тъй като се оплакваше, че трафика пречи за завършването на булеварда, който би трябвало да е подготвен до няколко дни. Този сектор попада в трасето на Джиро ДИталия и нощес до късно се асфалтираше, видя Флагман.бг. Машините работеха след 21 часа.
Източник: flagman.bg
КОМЕНТАРИ




